KING’S RESORT

WEB PRO KRÁLE EVROPSKÉHO POKRU

King’s casino mě oslovilo na spolupráci v nové strategii Live like a King. Cílem bylo ukázat King’s jako Las Vegas Evropy, neustále pulzující místo, kde si návštěvníci můžou užívat život jako králové – Los Rozvados, jak mu říkají místní. Já dostal za úkol připravit královské webové stránky s nikdy nespící pokerovou částí největšího pokerového domu v Evropě.

O King’s je třeba vědět, že procházejí neustálým vývojem a změna je u nich snad jedinou konstantou. Pro web jsem proto tvořil modulární designový systém, se kterým si mohou vyskládat nové stránky stejně rychle, jako poslat all-in s AA v ruce. Vizuál je založený na velkých fotkách a videích, které návštěvníky vtáhnou přímo do dění v Los Rozvados.

Během největších pokerových turnajů se v King’s potká přes 5 000 hráčů, a právě pro ně bylo třeba připravit pokerovou část webu. Na místě potřebují mít neustále aktuální informace z probíhajícího turnaje a doma zase možnost si přehledně naplánovat, na které turnaje do King’s vyrazit. To se mi povedlo splnit napojením interního systému King’s na web, což vedlo taky k automatizaci procesů a úspoře času King’s.

ROK

2019-2020

SLUŽBY

Design
Dev
UI & UX

CREDITS

Roman Holba

Zobrazit web