kariéra u ducha

Zdeněk, UX designer

Jiří, front-end macho

Johy, copywriter

Mirek, brand designer

David, duchovní otec GhostPressu

Michal, code leader

David, brand strategist

Duch, strašidlo

Moje srdce tluče pro branded ecommerce projekty. Takže jestli děláš design, brand nebo vývoj, přidej se k mé strašidelné partičce a pojďme společně tvořit ecommerce značky budoucnosti.

Nemusíš mít 5 titulů před jménem. Do týmu si vybírám lidi, kteří jsou zapálení pro věc, chtějí na sobě makat a budou mým klientům pomáhat překračovat hranice. A taky se nesmí bát Duchů.

Máš pro strach uděláno? Čekám na tvé CV.

Duch

koho teď hledám?

Strašidelně parádní kultura

Svým hódně neformálním spiritem jsem proslulý od Zlína až po Karlovy Vary. Dávám volnost nápadům, dresscodu i slovníku. Asi si teda umíš představit, jaká to někdy může být divočina s bandou strašidel, co je pro každou prču. Pro teď ale vtípky stranou – dávám za ně ruku do ohně. V mém božím kanclu na tebe čeká tým, který ti pomůže s čímkoliv, co budeš potřebovat, a ještě ochotněji si pak s tebou po práci vyhodí z kopýtka.

Chceš každé ráno vstávat kvůli něčemu, co tě (doufám) bude bavit, a k tomu mít takovou partičku po boku? Napiš mi. Rád tě uvidím strašit mezi nimi.

Co za to (krom chechtáků na účet)?

Benefity, které z toho strašení dělají o fous větší zábavu

Kancl v centru dění

Okupuju to nejlepší místo ve Zlíně. Nedávno jsem si zrekonstruoval parádní dům na náměstí Míru, a tak nejen do mekáče můžeš jít v papučích. Ani se ti nebude chtít domů!

Když máš hlad, nejsi to ty

A to fakt nechceš. Proto mám v kanclu zásobu pochutinek, aby tvůj mozek vydržel jet na vysoké otáčky celý den.

Stroj, na kterém
to jede samo

Celý duchaplný tým frčí na jabkách. Od této ovocnářské firmy dostaneš svůj comp, aby tvé nápady a čas nelítaly z okna.

Ve zdravém těle zdravý Duch

Hybaj něco dělat. Když se nehýbeš, tvoje tělo i mysl hnije. Dopamin v žilách ti rád naboostuju měsíčním příspěvkem na sport.

2x do roka Duchovní seance

Všemi oblíbené víkendy opředené tajemstvím. Pravidelně tě unesu z pracovního stereotypu a vypadneme někam na chatu. Vzdělávat se, vypnout baterky a bavit se.

Espresso patronum!

Na esku a filtru mám top výběrovky, které měním častěji jak ty svoje ponožky. Takže tu nejlepší kávu na náměstí vykouzlíš raz dva v soukromé kavárně u Ducha.

Work life balance

Nechci, abys u mě vypustil/a duši. Práce je důležitá, ale to jsou i jiné věci. Proto ode mě nečekej tlačení na pilu nebo ždímání prádla. Víkend je pro mě posvátný.

Co teda dělám?

Pomáhám překračovat hranice a vystoupit z řady. Skrze úzkou spolupráci s klienty a holistický přístup k problémům nacházím řešení, která pomáhají ambiciózním značkám růst.